Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogłoszony przez realizatorów projektu konkurs plastyczny „Nauczyliśmy się razem” stanowił ważny element podsumowujący realizowane przez 6 miesięcy działania. Dzięki niemu uczestnicy mogli przypomnieć sobie wybrane działania, kolejny raz rodzinnie spędzić czas wykonując  konkursową pracę, wykazując się pomysłowością i niewątpliwymi umiejętnościami. Na to liczyliśmy – i tak się też stało!

Rodzice i dzieci nie zawiedli nas- otrzymaliśmy tak różnorodne prace, że postanowiliśmy rozszerzyć nasze kryteria oceny i  wyróżnić (a jednocześnie nagrodzić) wszystkich uczestników konkursu.

Wśród prac znalazły się:  muffinka z masy solnej ( wyk. W. Wolski z mamą), talerz pełen wiosennych kanapek  ( wyk. W. Nowakowska z rodzicami i siostrą), książeczka-album „ Dziecięcy świat Nikoli” (wyk. N. Bartoszcze z mamą), rysunek „Świat Franka” ( wyk. F. Mazurek), rysunek „Warsztaty ikebany” ( wyk. J. Wertel), rysunek „ Mama i ja” (wyk. M. Szadura), wiersze autorstwa p. M. Zięba, plakaty wybranych działań w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 4-latków- p. J. Kulesza, J. Reut, I.Łata, K. Birskiej , M. Hawrył z Michałem i Wiktorią.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  podziękowania oraz nagrody rzeczowe.

Pozostali uczestnicy projektu mieli okazję obejrzenia tych prac podczas Pikniku Rodzinnego na zorganizowanym specjalnie stanowisku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i  zaangażowanie w to działanie.(autor:M.Szymuś)

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom