Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogłoszony przez realizatorów projektu konkurs plastyczny „Nauczyliśmy się razem” stanowił ważny element podsumowujący realizowane przez 6 miesięcy działania. Dzięki niemu uczestnicy mogli przypomnieć sobie wybrane działania, kolejny raz rodzinnie spędzić czas wykonując  konkursową pracę, wykazując się pomysłowością i niewątpliwymi umiejętnościami. Na to liczyliśmy – i tak się też stało!

Rodzice i dzieci nie zawiedli nas- otrzymaliśmy tak różnorodne prace, że postanowiliśmy rozszerzyć nasze kryteria oceny i  wyróżnić (a jednocześnie nagrodzić) wszystkich uczestników konkursu.

Wśród prac znalazły się:  muffinka z masy solnej ( wyk. W. Wolski z mamą), talerz pełen wiosennych kanapek  ( wyk. W. Nowakowska z rodzicami i siostrą), książeczka-album „ Dziecięcy świat Nikoli” (wyk. N. Bartoszcze z mamą), rysunek „Świat Franka” ( wyk. F. Mazurek), rysunek „Warsztaty ikebany” ( wyk. J. Wertel), rysunek „ Mama i ja” (wyk. M. Szadura), wiersze autorstwa p. M. Zięba, plakaty wybranych działań w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 4-latków- p. J. Kulesza, J. Reut, I.Łata, K. Birskiej , M. Hawrył z Michałem i Wiktorią.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  podziękowania oraz nagrody rzeczowe.

Pozostali uczestnicy projektu mieli okazję obejrzenia tych prac podczas Pikniku Rodzinnego na zorganizowanym specjalnie stanowisku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i  zaangażowanie w to działanie.(autor:M.Szymuś)

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
styczeń 2022
P W Ś C P S N
« gru    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa
logo
BIP

Pomóż
Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom