Get Adobe Flash player
 • mgr Zofia Barbara Gąska – nauczyciel dyplomowany z 36- letnim stażem pracy. Ukończyła WSP w Kielcach – Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Podyplomowe Studia na UMCS – Edukacja Elementarna. 30  lat na stanowisku dyrektor Przedszkola w Niedrzwicy Dużej. Koordynator projektu „Rosnę z drzewem” ( 2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW.
 • mgr Anna Dębińska – nauczyciel stażysta. Ukończyła Pedagogikę Specjalną – Oligofrenopedagogikę i Pedagogikę przedszkolną na UMCS w Lublinie, studia podyplomowe Integracja sensoryczna. Nauczyciel wspomagający. Pedagog specjalny.
 • mgr Magdalena Hawrył – nauczyciel mianowany z 27 -letnim stażem pracy. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Lublinie, Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno- Pedagogiczną w Łowiczu, Studia Podyplomowe na WSPiA w Lublinie – Zarządzanie Oświatą, kurs kwalifikacyjny w zakresie Gimnastyki Korekcyjnej. Realizatorka projektu „ Uczymy się razem- czyli mama i tata też chodzą do przedszkola” (2013) dofinansowanego przez Fundację im. J.K. Steczkowskiego.
 • mgr Bożena Krawczyk – nauczyciel dyplomowany z 38-letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższe Studia Magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim. Organizatorka gminnego konkursu plastycznego „ Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”, organizatorka przedstawień teatralnych z dziećmi i rodzicami.
 • mgr Małgorzata Madej – nauczyciel dyplomowany z 27 -letnim stażem pracy. Ukończyła  magisterskie studia pedagogiczne  na UMCS, Studia Podyplomowe na UMCS – Logopedia Korekcyjna, Terapia Pedagogiczna, Pedagogika Przedszkolna. Autorka programu “Zabawy z Logusiem”. Prowadzi zajęcia z profilaktyki logopedycznej. Logopeda w zespołach  kształcenia specjalnego. Realizatorka projektu „Rosnę z drzewem” (2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW.
 • mgr Marta Maik – nauczyciel dyplomowany z 15 -letnim stażem pracy. Ukończyła Studia na  UMCS – Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studia podyplomowe “Wczesne nauczanie języka angielskiego”; certyfikat First. Administratorka strony www przedszkola.
 • mgr Urszula Michalewska – nauczyciel dyplomowany z 36-letnim stażem pracy. Ukończyła WSP w Kielcach – Edukacja Przedszkolna, Studia Podyplomowe na UMCS- Edukacja Elementarna. Organizatorka  występów teatralnych z dziećmi i rodzicami, gminnego konkursu plastycznego „Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”, autorka programu „ Jestem Polakiem- mieszkam w Europie”. Realizatorka projektu „Rosnę z drzewem” ( 2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW. Kawaler Orderu Uśmiechu 2015. Nauczyciel roku 2018 w powiecie lubelskim w plebiscycie “Przedszkole na medal”.
 • mgr Katarzyna Mierzwa – nauczyciel kontraktowy. Ukończyła Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej na wydziale Pedagogiki opiekuńczej, uzupełniające studia magisterskie – pedagogika, pedagogika opiekuńcza, podyplomowe studia  z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i edukacji przedszkolnej w Wyższej  Szkole Humanitas w Sosnowcu.
 • mgr Katarzyna Piątkowska – nauczyciel kontraktowy z 6,5 letnim stażem pracy. Ukończyła Edukację Artystyczną w zakresie sztuki  muzycznej na UMCS w Lublinie oraz Studia Podyplomowe w zakresie Pedagogiki Wczesnoszkolnej z elementami Wychowania Przedszkolnego na KUL w Lublinie.
 • Bożena Pietrzak– nauczyciel mianowany z 32-letnim stażem pracy. Ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego w Lublinie, Wyższe Studia Zawodowe (licencjat) – Pedagogika Przedszkolna na UMCS. Uczestniczka konkursów plastycznych, muzycznych realizowanych na terenie gminy.
 • mgr Małgorzata Sapińska– nauczyciel dyplomowany z 21-letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie- Pedagogika Resocjalizacyjna, Studia Podyplomowe na UMCS- Pedagogika Przedszkolna.  Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie, wydział Nauk o Człowieku  kierunek: Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Uczestniczka konkursów plastycznych, muzycznych realizowanych na terenie gminy, organizatorka  wewnątrz przedszkolnego  konkursu czytelniczego. Autorka programu plastycznego: “Chcę, mogę, potrafię”. 
 • mgr Justyna Stępień – nauczyciel mianowany z 22 -letnim stażem pracy. Ukończyła Wychowanie Plastyczne na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Studia Podyplomowe w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.
 • mgr Anna Szczerbin – nauczyciel kontraktowy z 9 – letnim stażem pracy. Ukończyła studia magisterskie Pedagogika Opiekuńcza na UMCS, Podyplomowe Studia Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Pedagogiką Montessori na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka w Lublinie, Studia Podyplomowe na Akademii Nauk Społecznych i Medycznych w Lublinie kierunek “Diagnoza, terapia i edukacja osób z autyzmem”. Współorganizator konkursu: “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”,  “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy”. Uczestniczka konkursów plastycznych, muzycznych realizowanych na terenie gminy.
 • mgr Patrycja Szymaniak – nauczyciel kontraktowy z 9 -letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższe Studia Ekonomii i Innowacji w Lublinie – Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna.
 • mgr Marzena Szymuś – nauczyciel dyplomowany z 26-letnim stażem pracy. Ukończyła Pedagogikę Opiekuńczą oraz Pedagogikę Ogólną na UMCS, Podyplomowe Studia na UMCS – Pedagogika Przedszkolna, Edukacja Elementarna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, Terapia Pedagogiczna, Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne z Pedagogiki Specjalnej. Terapeuta ręki dzieci i młodzieży. Realizatorka programu autorskiego „Jestem Polakiem-mieszkam w Europie”, realizatorka/koordynator projektu „ Uczymy się razem- czyli mama i tata też chodzą do przedszkola” dofinansowanego przez Fundację im. J.K. Steczkowskiego (2011). Pedagog w zespołach kształcenia specjalnego. Administratorka strony www przedszkola.
 • mgr Renata Żuber – nauczyciel mianowany z 11 – letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie – Wydział zamiejscowy w Lublinie – Pedagogika- Praca Socjalna, Studia Podyplomowe – Pedagogika Przedszkolna, Studia Podyplomowe na WSEI – Pedagogika Wczesnoszkolna.
e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
maj 2024
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału