Get Adobe Flash player
 • mgr Zofia Barbara Gąska – nauczyciel dyplomowany z 34- letnim stażem pracy. Ukończyła WSP w Kielcach – Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Podyplomowe Studia na UMCS – Edukacja Elementarna. 28 lat na stanowisku dyrektor Przedszkola w Niedrzwicy Dużej. Koordynator projektu „Rosnę z drzewem” ( 2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW.
 • mgr Magdalena Hawrył – nauczyciel mianowany z 25 -letnim stażem pracy. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Lublinie, Mazowiecką Wyższą Szkołę Humanistyczno- Pedagogiczną w Łowiczu, Studia Podyplomowe na WSPiA w Lublinie – Zarządzanie Oświatą, kurs kwalifikacyjny w zakresie Gimnastyki Korekcyjnej. Realizatorka projektu „ Uczymy się razem- czyli mama i tata też chodzą do przedszkola” (2013) dofinansowanego przez Fundację im. J.K. Steczkowskiego.
 • mgr Bożena Krawczyk – nauczyciel dyplomowany z 37-letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższe Studia Magisterskie na Uniwersytecie Rzeszowskim. Organizatorka gminnego konkursu plastycznego „ Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”, organizatorka przedstawień teatralnych z dziećmi i rodzicami.
 • mgr Małgorzata Madej – nauczyciel dyplomowany z 24 -letnim stażem pracy. Ukończyła  magisterskie studia pedagogiczne  na UMCS, Studia Podyplomowe na UMCS – Logopedia Korekcyjna, Terapia Pedagogiczna, Pedagogika Przedszkolna. Prowadzi zajęcia z profilaktyki logopedycznej w oparciu o program autorski „ Zabawy z Logusiem” oraz zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Realizatorka projektu „Rosnę z drzewem” (2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW.
 • mgr Marta Maik – nauczyciel mianowany z 13-letnim stażem pracy. Ukończyła Studia na  UMCS – Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Organizatorka gminnego konkursu plastycznego „Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”. Realizatorka projektów „Rosnę z drzewem” (2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW oraz „ Uczymy się razem- czyli mama i tata też chodzą do przedszkola” ( 2013) dofinansowanego przez Fundację im. J. K. Steczkowskiego. Administratorka strony www przedszkola.
 • mgr Mariola Mech – nauczyciel mianowany z 34-letnim stażem pracy. Ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego, Studia licencjackie (UMCS) – Wychowanie Przedszkolne, Studia magisterskie  (UMCS) – Pedagogika Ogólna. Uczestniczka konkursów plastycznych i muzycznych organizowanych na terenie gminy.
 • mgr Urszula Michalewska – nauczyciel dyplomowany z 34-letnim stażem pracy. Ukończyła WSP w Kielcach – Edukacja Przedszkolna, Studia Podyplomowe na UMCS- Edukacja Elementarna. Organizatorka  występów teatralnych z dziećmi i rodzicami, gminnego konkursu plastycznego „Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”, autorka programu „ Jestem Polakiem- mieszkam w Europie”. Realizatorka projektu „Rosnę z drzewem” ( 2011) dofinansowanego przez WFOŚiGW. Kawaler Orderu Uśmiechu 2015.
 • mgr Katarzyna Piątkowska – nauczyciel kontraktowy z 3,5 letnim stażem pracy. Ukończyła Edukację Artystyczną w zakresie sztuki  muzycznej na UMCS w Lublinie oraz Studia Podyplomowe w zakresie Pedagogiki Wczesnoszkolnej z elementami Wychowania Przedszkolnego na KUL w Lublinie.
 • Bożena Pietrzak– nauczyciel mianowany z 31-letnim stażem pracy. Ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego w Lublinie, Wyższe Studia Zawodowe (licencjat) – Pedagogika Przedszkolna na UMCS. Uczestniczka konkursów plastycznych, muzycznych realizowanych na terenie gminy.
 • Małgorzata Sapińska– nauczyciel mianowany z 18-letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie- Pedagogika Resocjalizacyjna, Studia Podyplomowe na UMCS- Pedagogika Przedszkolna. Uczestniczka konkursów plastycznych, muzycznych realizowanych na terenie gminy, organizatorka  wewnątrzprzedszkolnego  konkursu czytelniczego.
 • mgr Katarzyna Stefańczyk – nauczyciel stażysta z 7-letnim stażem pracy. Ukończyła magisterskie studia psychologiczne i logopedyczne na UMCS w Lublinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z Psychologii klinicznej – neuropsychologii oraz kursu Terapii poznawczo- behawioralnej dla dzieci i młodzieży. Prowadzi zajęcia WWR.
 • mgr Justyna Stępień – nauczyciel kontraktowy. Ukończyła Wychowanie Plastyczne na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie oraz Studia Podyplomowe w zakresie Pedagogiki Przedszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS.
 • mgr Anna Szczerbin – nauczyciel kontraktowy z 4 – letnim stażem pracy. Ukończyła studia magisterskie Pedagogika Opiekuńcza na UMCS, Podyplomowe Studia Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna z Pedagogiką Montessori na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka w Lublinie.
 • mgr Marzena Szymuś – nauczyciel dyplomowany z 22-letnim stażem pracy. Ukończyła Pedagogikę Opiekuńczą oraz Pedagogikę Ogólną na UMCS, Podyplomowe Studia na UMCS – Pedagogika Przedszkolna, Edukacja Elementarna, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, kurs kwalifikacyjny – Terapia Pedagogiczna, Podyplomowe Studia Kwalifikacyjne z Pedagogiki Specjalnej. Realizatorka programu autorskiego „Jestem Polakiem-mieszkam w Europie”, realizatorka/koordynator projektu „ Uczymy się razem- czyli mama i tata też chodzą do przedszkola” dofinansowanego przez Fundację im. J.K. Steczkowskiego (2011). Prowadzi zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Administratorka strony www przedszkola.
 • Renata Żuber – nauczyciel kontraktowy z 5 – letnim stażem pracy. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie – Wydział zamiejscowy w Lublinie – Pedagogika- Praca Socjalna, Studia Podyplomowe – Pedagogika Przedszkolna, Studia Podyplomowe na WSEI – Pedagogika Wczesnoszkolna.
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
Lipiec 2020
P W Ś C P S N
« Cze    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż
Podziękowanie
Dyplom