Get Adobe Flash player

 

 

 GRATULUJEMY !!!

rok przedszkolny 2023/2024

  • Grupie sześciolatków ” Fajna paczka od Korczaczka” : Maksymilianowi Mikosowi (“Żabki”), Zosi Wawryszczuk (“Żabki”), Aleksandrowi Bakoniowi (“Tygryski”), ( Oskarowi Watrakowi ” Tygryski”) zajęcia I miejsca w IV Gminnej Olimpiadzie matematyczno- przyrodniczej  zorganizowanej przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej. Przygotowanie : Bożena Krawczyk, Marzena Szymuś
  • Zuzi Tyburek z grupy “Żabki” ( kat. wiekowa 6l) zajęcia II miejsca Powiatowym konkursie recytatorskim dla dzieci przedszkolnych zorganizowanym przez oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Czółnach. Przygotowanie: Marzena Szymuś
  • Mai Figiel z grupy “Krasnoludki” udziału w Powiatowym konkursie recytatorskim dla dzieci przedszkolnych ” zorganizowanym przez oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Czółnach. Przygotowanie : Małgorzata Sapińska
  • Zosi Wójcik z grupy “Biedronki” (kat. wiekowa 3l) zajęcia II miejsca w Powiatowym konkursie recytatorskim dla dzieci przedszkolnych “Dziecięce poezje” zorganizowanym przez oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Czółnach. Przygotowanie : Bożena Krawczyk
  • Michałowi Kwiatkowskiemu z grupy “Żabki” udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym “Zapobiegajmy pożarom” i uzyskania awansu na szczeblu gminnym. Przygotowanie : Marzena Szymuś
  • Hubertowi Paluchowi z grupy “Żabki”  udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym “Zapobiegajmy pożarom”. Przygotowanie : Marzena Szymuś
  • Oliwii Wójcik z grupy “Żabki” (kat.wiekowa 6l) uzyskanego wyróżnienia  w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie : Marzena Szymuś
  • Magdzie Kuleszy z grupy ” Tygrysy” zajęcia III ( kat.wiekowa 6l) w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie : Bożena Krawczyk
  • Ani Maik z grupy “Żabki” zajęcia I miejsca (kat.wiekowa 6l) w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie : Marzena Szymuś
  • Idze Tanikowskiej z grupy “Delfinki” zajęcia II miejsca (kat.wiekowa 4l) w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie : Justyna Stępień
  • Lenie Turskiej z grupy “Delfinki” zajęcia I miejsca (kat.wiekowa 4l) w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie : Justyna Stępień
  • Gabrysi Bombie z grupy “Biedronki” zajęcia III miejsca (kat.wiekowa 3l) w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie Marta Maik
  • Witoldowi Grzeszczukowi z grupy “Biedronki” zajęcia II miejsca ( kat. wiekowa 3l) w konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole im. Janusza Korczaka w Niedrzwicy Dużej. Przygotowanie Marta Maik

 

rok przedszkolny 2022/2023

  • Aleksandrze Momot z grupy ” Kociaki” zajęcia II miejsca w I konkursie plastycznym “Dzieci mają prawo do…- Janusz Korczak  oczami dzieci” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mariance
  • Paulince Kisiel z grupy ” Kociaki” zajęcia I miejsca w I konkursie plastycznym “Dzieci mają prawo do… – Janusz Korczak oczami dziecka” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Mariance
  • Klaudii Rosińskiej z grupy “Kociaki” uzyskanego wyróżnienia w I konkursie plastycznym “Dzieci mają prawo do…- Janusz Korczak oczami dziecka” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Mariance.
  • Aleksandrze Gajor z grupy ” Biedronki” zajęcia III miejsca w I konkursie plastycznym “Dzieci mają prawo do…- Janusz Korczak oczami dziecka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Mariance
  • Jakubowi Kępowiczowi z grupy “Tygrysy”zajęcia III miejsca  w I konkursie plastycznym “Dzieci mają prawo do… – Janusz Korczak oczami dziecka” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Mariance
  • Maksowi Mikosowi z grupy ” Żabki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” (kat.5-6l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Hubertowi Paluchowi z grupy “Żabki” zajęcia III miejsca w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” (kat.5-6l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Paulinie Kisiel z grupy ” Tygrysy” zajęcia II miejsca w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” ( kat.5-6 l) zorganizowanego przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Marysi Dębińskiej z grupy ” Żabki” zajęcia I miejsca w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” ( kat.5-6l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Alicji Kuleszy z grupy “Motylki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” (kat.3-4l) zorganizowanego przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Wiktorii Rosińskiej z grupy ” Motylki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” (kat.3-4l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Franciszkowi Piątkowskiemu  z grupy ” Delfinki” zajęcia III miejsca w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” ( kat.3-4l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Michałowi Paluchowi z grupy “Krasnoludki” zajęcia II miejsca w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy” (kat.3-4l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Jędrzejowi Dębińskiemu z grupy “Krasnoludki” zajęcia I miejsca w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy  (kat. 3-4l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Reprezentantom grup dzieci 6l   Jasiowi Kowalczykowi, Dawidowi Kowalczykowi” Biedronki” i “Kociakom” za zajęcie I miejsca w III Gminnej Olimpiadzie matematyczno- przyrodniczej zorganizowanej przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej.
  • Michałowi Kwiatkowskiemu z grupy ‘ Żabki” zajęcia I miejsca (kat. przedszkole) w konkursie plastycznym “Leśniczówka” zorganizowanym przez Nadleśnictwo Świdnik przez koło przyrodnicze Wiosenna konwalia działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Załuczu
  • Hani Urban z grupy ” Żabki” zajęcia III miejsca ( kat. przedszkole) w konkursie plastycznym “Leśniczówka” zorganizowanym pod patronatem Nadleśnictwo Świdnik przez koło przyrodnicze Wiosenna Konwalia działające przy  Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Załuczu
  • Aleksandrze Bednarz z grupy “Biedronki” zajęcia III miejsca ( kat. 6l) w  III Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci przedszkolnych “dziecięce poezje” zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny w Czółnach
  • Nikodemowi Szynkarukowi z grupy ” Delfinki” zajęcia  I miejsca ( kat.3l) w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci przedszkolnych “Dziecięce poezje” zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny w Czółnach.
  • Jagodzie Dera z grupy “Krasnoludki” udziału w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci przedszkolnych “Dziecięce poezje” zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny w Czółnach
  • Annie Maik z grupy ” Żabki” udziału w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla dzieci przedszkolnych ” Dziecięce poezje” zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny w Czółnach
  • Magdalenie Kuleszy z grupy “Tygrysy” zajęcia I miejsca w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater ” ( kat.wiek.5-6 l) zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej.
  • Filipowi Kowalczykowi z grupy ” Misie” zajęcia I miejsca w konkursie piosenki angielskiej “I can sing” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Czółnach
  • Grupie “Biedronki” zajęcia II miejsca w konkursie plastycznym “Palma wielkanocna” zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Dawida Kowalczyka z grupy “Biedronki” zajęcia III miejsca w konkursie plastycznym “Radośnie i bezpiecznie z rodziną” zorganizowanym przez OPS w Niedrzwicy Dużej
  • Amelii Oleszek z grupy ” Biedronki” zajęcia II miejsca w konkursie plastycznym “Radośnie i bezpiecznie z rodziną” zorganizowanym przez OPS w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie “Biedronki” zajęcia III miejsca w konkursie plastycznym Aniołek na choinkę zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Filipowi Zającowi z grupy ” Kociaki” uzyskanego wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Aleksandrze Bednarz z grupy “Biedronki” zajęcia I miejsca w kat. wiekowej 6l w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Lenie Winiarskiej z grupy “Żabki” uzyskanego wyróżnienia w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Michałowi Kwiatkowskiemu z grupy “Żabki” zajęcia III miejsca w kat.wiekowej 5l w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Danielowi Samolejowi z grupy  “Tygrysy” zajęcia II miejsca w kat.wiekowej 5l w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Karolinie Dziadosz z grupy “Tygrysy” zajęcia I miejsca w kat.wiekowej 5l w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Wojtkowi Kozakowi z grupy “Delfinki” zajęcia II miejsca w kat. wiekowej 3l w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Lenie Turskiej z grupy ” Delfinki”  zajęcia I miejsca w kat. wiekowej 3l w gminnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Aleksandrze Gajor z grupy “Biedronki” udziału w Ogólnopolskim konkursie plastycznym “Polskie symbole narodowe” zorganizowanym przez Przedszkole w Łodzi

rok przedszkolny 2021/2022

  • Grupie “Kociaki” zajęcia II miejsca w konkursie plastycznym “Wielkanocny stroik” przy kiermaszu Wielkanocnym w GOKSiR w Niedrzwicy Dużej.
  • Aleksandrze Momot z grupy “Kociaki” uzyskanego wyróżnienia  w konkursie plastyczno – technicznym ” ulubiona postać z bajki – kukiełka z łyżki drewnianej” zorganizowanym przez Przedszkole nr 73 w Lublinie
  • Aleksandrze Bednarz z grupy “Biedronki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie plastyczno – technicznym “ulubiona postać z bajki- kukiełka z łyżki drewnianej ” zorganizowanym przez Przedszkole nr 73 w Lublinie
  • Amelii Szymuś z grupy “Krasnoludki” zajęcia I miejsca w kat. przedszkola w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym Związku OSP RP
  • Hani Krasowskiej z grupy “Delfinki” zajęcia II miejsca w kat.przedszkola w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym Związku  OSP RP
  • Aleksandrze Gajor z grupy “Biedronki” udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym Związku OSP RP w kategorii przedszkola
  • Gabrysi Skolimowskiej z grupy “Żabki” zajęcia III miejsca w kat.przedszkola w konkursie plastycznym zorganizowanym pod patronatem Nadleśnictwa Świdnik przez Koło Przyrodnicze “Wiosenna konwalia” w SOSW w Załuczu.
  • Mai Kowalskiej z grupy “Żabki” zajęcia II miejsca w kat.przedszkola w konkursie plastycznym “Leśne zwierzęta zimą” zorganizowanym pod patronatem Nadleśnictwa Świdnik przez Koło Przyrodnicze “Wiosenna konwalia” w SOSW w Załuczu.
  • Zosi Wawryszczuk z grupy “Żabki” zajęcia I miejsca w kat.przedszkola w konkursie plastycznym “Leśne zwierzęta zimą” zorganizowanym pod patronatem Nadleśnictwa Świdnik przez Koło Przyrodnicze “Wiosenna konwalia” w SOSW w Załuczu.
  • Grupom : “Żabki” (4l), “Biedronki” (5l), “Kociaki” (5l), “Krasnoludki” (6l) zajęcia III miejsca w kat. przedszkola w konkursie plastycznym “Ozdoba choinkowa- dzwoneczek”, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej
  • Ani Maik z grupy ” Żabki” zajęcia I miejsca w kat. przedszkola w konkursie plastycznym “Radośnie i bezpiecznie z rodziną”, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek ds.Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niedrzwicy Dużej wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej/Zespołem Interdyscyplinarnym.
  • Wiktorii Grudzińskiej z grupy ” ” zajęcia II miejsca w kat. przedszkola w konkursie plastycznym “Radośnie i bezpiecznie z rodziną”,  zorganizowanym przez Gminny Ośrodek ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niedrzwicy Dużej wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej/Zespołem Interdyscyplinarnym.
  • Ninie Syroce  z grupy “Biedronki” zajęcia III miejsca w kat. przedszkola w konkursie plastycznym “Radośnie i bezpiecznie z rodziną”, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niedrzwicy Dużej wraz z Ośrodkiem pomocy Społecznej/Zespołem Interdyscyplinarnym.
  • Gabrysi Krzywoń z grupy “” zajęcia III miejsca w kat. wiek. 3l.  w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Lilianie Matacz z grupy ” ” zajęcia II miejsca w kat. wiek. 3l. w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ” Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych, zorganizowanym przez przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Matyldzie Kmieć z  grupy ” Misie” uzyskanego wyróżnienia w kat. wiek. 3l. w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”
  • Klaudii Rosińskiej z grupy ” Kociaki” zajęcia I miejsca w kat. wiek, 5l. w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ” Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” , zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Aleksandrze Bednarz z grupy ” Biedronki” zajęcia II miejsca w kat. wiek. 5l. w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”
  • Janowi Wawryszczukowi z grupy ” Słoneczka” zajęcia II miejsca w kat. wiek. 6l. w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ” Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”
  • Annie Dudkowskiej z grupy ” Krasnoludki” zajęcia III miejsca w kat. wiek. 6l. w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”
  • Antoninie Pałce z grupy “” uzyskanego wyróżnienia w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”.
  • Izabeli Kwiatkowskiej z grupy “Misie” zajęcia I miejsca w kat. wiek. 3-4 l. w konkursie  fotograficznym”Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej”, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Remigiuszowi Dąbrowskiemu z grupy “Motylki” zajęcia II miejsca w kat.wiek. 3-4 l.  w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej”,  zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Danielowi Samolejowi z grupy ” Króliczki” zajęcia III miejsca w kat. wiek. 3-4 l. w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej”, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Marcie Jachurze “Motylki”, Michałowi Kwiatkowskiemu ” Żabki”, Lilianie Ozimek “Misie” uzyskanego wyróżnienia w kat. 3-4 l. w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej”, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Julianowi Niezgodzie z grupy “Biedronki”  zajęcia I miejsca w kat. wiek. 5-6 l. w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej” , zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Klaudii Rosińskiej  z grupy ” Kociaki” zajęcia II miejsca w kat. wiek. 5-6 l. w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej ” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Natalii Juszce z grupy ” Słoneczka” zajęcia III miejsca w kat. wiek. 5-6 l. w konkursie fotograficznym ” Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej”, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Piotrowi Szymaniakowi ” Słoneczka”, Amelii Szymuś ” Krasnoludki”, Maciejowi Małeckiemu ” Biedronki”, Wiktorii Grudzińskiej ” Krasnoludki”, Szymonowi Dziubie ” Biedronki”  oraz Wiktorii Bazyl ” Delfinki” uzyskanego wyróżnienia w kat. wiek. 5-6 l. w konkursie fotograficznym “Najpiękniejsze zakątki Niedrzwicy Dużej.

rok przedszkolny 2020/2021

  • Łucji Bednarz z grupy “Słoneczka” wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Kartka urodzinowa  dla Świętego Mikołaja” z okazji 1750 urodzin, zorganizowanym przez Szkołę w Wolinie
  • Grupie 4-latków ” Biedronki” zajęcia I miejsca w konkursie plastycznym “Szopka bożonarodzeniowa ” w kategorii przedszkole, zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Antosi Barwiak, Zuzi Tyburek, Lenie Winiarskiej z grupy “Żabki” uzyskanego wyróżnienia w Powiatowym konkursie plastycznym pod patronatem Nadleśnictwa Świdnik pt. “Las zimą” zorganizowanym przez Koło Przyrodnicze Wiosenna Konwalia przy SOSW w Załuczu
  • Michałowi Wachowskiemu zajęcia II miejsca w konkursie plastycznym pt. “Kartka wielkanocna” w kategorii przedszkole, zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie 4 -latków “Biedronki” zajęcia III miejsca w konkursie plastycznym pt. Kartka wielkanocna” w kategorii przedszkole, zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Ani Maik z grupy ” Żabki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. “Kartka wielkanocna” w kategorii przedszkole, zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie  5- latków “Delfinki” uzyskanego wyróżnienia  w konkursie plastycznym pt. “Kartka wielkanocna” w kategorii przedszkole, zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Ani Maik z grupy “Żabki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. “Mój ulubiony bajkowy bohater” w kategorii 3-4l, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Aleksandrze Gajor z grupy “Biedronki” zajęcia II miejsca w konkursie plastycznym “Czysty przedszkolak- zdrowy przedszkolak” w kategorii 4l, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Amelii Sarnowskiej z grupy “Biedronki” zajęcia I miejsca w konkursie plastycznym ” Czysty przedszkolak- zdrowy przedszkolak” w kategorii 4l, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Krzysztofowi Sarnowskiemu z grupy ” Biedronki” zajęcia III miejsca w konkursie plastycznym “Czysty przedszkolak- zdrowy przedszkolak” w kategorii 4l , zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Oliwierowi Jaśkowskiemu oraz Julianowi Niezgodzie  z grupy “Biedronki” uzyskanego wyróżnienia w konkursie plastycznym ” Czysty przedszkolak- zdrowy przedszkolak” w kategorii 4l, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Aleksandrze Gajor z grupy “Biedronki” zajęcia III miejsca  w konkursie recytatorskim “Mój ulubiony wiersz” zorganizowanym przez Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czółnach
  • Aleksandrze Bednarz z grupy “Biedronki” zajęcia I miejsca w konkursie plastycznym ” Moje wymarzone wakacje” w kategorii 4l, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej

rok przedszkolny 2019/2020

  • Solistkom z grupy “Robaczki” – Aleksandrze Stolarz i Martynce Waśniowskiej udziału w Gminnym Przeglądzie Pieśni Ludowej pt. “Na ludową nutę” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zespołowi z grupy ” Motylki”  w składzie : Julia i Aleksandra Bolibok, Lenka Kowalczyk, Amelia Wieczerzak udziału w Gminnym Przeglądzie Pieśni Ludowej pt. “Na ludową nutę” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Emilce Maik z grupy “Robaczki” uzyskanego wyróżnienia w kat. wiekowej 5-6 l. w Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. “Jesień w poezji” zorganizowanym przez Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Lence Kowalskiej z grupy “Motylki” zajęcia I miejsca w kat.wiekowej 5-6 l. w Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim pt. “Jesień w poezji” zorganizowanym przez Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Czółnach

rok szkolny 2018/2019

  • Antosi Pałce z grupy “Delfinki” za zajęcie III miejsca w kategorii wiekowej trzylatki w konkursie plastycznym “Mój ulubiony bajkowy bohater” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Wiktorii Grudzińskiej z grupy ” Krasnoludki” za zajęcie II miejsca w kategorii wiekowej trzylatki w konkursie plastycznym “Mój ulubiony bajkowy bohater ” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Alicji Kunie z grupy “Robaczki” za zajęcie III miejsca w kategorii wiekowej pięciolatki w konkursie plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Lence Wójtowicz z grupy “Robaczki” za zajęcie II miejsca w kategorii wiekowej pięciolatki w konkursie plastycznym “Mój ulubiony bajkowy bohater” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Asi Majewskiej z grupy “Robaczki” za zajęcie I miejsca w kategorii przedszkolaki w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie “Radośnie i bezpiecznie z rodziną” zorganizowanego przez OPS w Niedrzwicy Dużej
  • Paulince Dudkowskiej z grupy “Robaczki” za zajęcie II miejsca w kategorii przedszkolaki w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie “Radośnie i bezpiecznie z rodziną” zorganizowanego przez OPS w Niedrzwicy Dużej
  • Kacprowi Hyzowi z grupy “Robaczki” za zajęcie III miejsca w kategorii przedszkolaki w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie “Radośnie i bezpiecznie z rodziną” zorganizowanego przez OPS w Niedrzwicy Dużej
  • Maciusiowi Kędziorze z grupy “Krasnoludki” za zajęcie II miejsca w kategorii przedszkole w powiatowym konkursie plastycznym “Wiosenne kwiaty” zorganizowanym przez SOSW w Załuczu
  • Paulince Bednarczyk za wyróżnienie w kategorii przedszkole w powiatowym konkursie plastycznym “Wiosenne kwiaty” zorganizowanym przez SOSW w Załuczu
  • Antosi Pałce z grupy “Delfinki” za zajęcie III miejsca w kategorii przedszkole w powiatowym konkursie plastycznym “Wiosenne kwiaty” zorganizowanym przez SOSW w Załuczu
  • Kamili Całce z grupy “Misie” za wyróżnienie w kategorii przedszkole w powiatowym konkursie plastycznym “Wiosenne kwiaty” zorganizowanym przez SOSW w Załuczu
  • Anastazji Krakowskiej z grupy “Słoneczka” za zajęcie II miejsca w kategorii wiekowej 5-6 latków w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. ” Na wiosennej łące” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Hani Lisieckiej, Igorowi Markiewiczowi, Antkowi Szczawińskiemu, Frankowi Szymusiowi z grupy “Misie” za zajęcie II miejsca w Olimpiadzie matematyczno- przyrodniczej przedszkolaków zorganizowanej przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Emilce Maik z grupy “Robaczki” za zajęcie I miejsca w kategorii wiekowej 3-4 latki w konkursie plastycznym pt. “Gmina Niedrzwica Duża – moja mała Ojczyzna” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej.

rok szkolny 2017/2018

  • Magdzie Rachwał z grupy ” Słoneczka” za zajęcie I miejsca ( w kategorii wiekowej 5-6 latki ) w ogólnopolskim konkursie plastycznym  pt. ” Na wiosennej łące” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Zosi Wiechnik, Joasi Wróblewicz z grupy ” Krasnoludki”  oraz Tomkowi Kędziorze i Mikołajowi Madejczykowi z grupy ” Tygryski” za zajęcie III miejsca w olimpiadzie matematyczno- przyrodniczej zorganizowanej przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Joasi Wróblewicz (6l) z grupy ” Krasnoludki” za wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym wiedzy pożarniczej
  • Dawidowi Dudzie (6l) z grupy “Krasnoludki” za zajęcie III miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym wiedzy pożarniczej w kategorii Przedszkola i awans do etapu wojewódzkiego
  • Grupie ” Robaczki” (4l) za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym ” Ekologiczny stroik bożonarodzeniowy” w kategorii Przedszkola zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Amelce Madejczyk z grupy ” Pszczółki” za zajęcie I miejsca  (w kategorii wiekowej 3-latki) w konkursie plastycznym ” Świąteczna choinka” zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Paulince Bednarczyk z grupy “Pszczółki” za zajęcie III miejsca ( w kategorii wiekowej 3-latki) w konkursie plastycznym ” Świąteczna choinka” zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Emilce Tuziemskiej z grupy ” Motylki” za zajęcie III miejsca ( w kategorii wiekowej 4-latki) w konkursie plastycznym ” Świąteczna choinka”  zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Dorotce Wałachowskiej z grupy ” Krasnoludki” za zajęcie I miejsca ( w kategorii wiekowej 6-latki) w konkursie plastycznym ” Świąteczna choinka” zorganizowanym przez  Punkt Przedszkolny w Czółnach
  • Zosi Wójcik  z grupy ” Krasnoludki” (6l)  za zajęcie III miejsca w IX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym o Janie Pawle II.
  • Grupie ” Tygryski” (6l)  za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt. “Ekozwierzak” zorganizowanym przez Gminę Niedrzwica Duża w ramach zadania “Edukacja ekologiczna w Gminie Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie
  • Grupie ” Krasnoludki” (6l) za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. “Ekozwierzak” zorganizowanym przez Gminę Niedrzwica Duża w ramach działania ” Edukacja ekologiczna w Gminie Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie

rok szkolny 2016/2017

  • Izie Stańko z grupy ” Tygrysy” za zajęcie I miejsca w konkursie na plakat  ” W świecie Bajki – Jaś i Małgosia ” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Agatce Baran z grupy ” Tygrysy” za zajęcie III miejsca w konkursie na plakat ” W świecie Bajki – Jaś i Małgosia ” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Julii Dziwulskiej  z grupy  ” Zuchy” za zajęcie I miejsca w konkursie na plakat  ” W świecie Bajki – Jaś i  Małgosia ” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Julli Łacie z grupy ” Zuchy”  za zajęcie II miejsca w konkursie na plakat  ” W świecie Bajki – Jaś i Małgosia” zorganizowanym przez  Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Załuczu
  • Grupie ” Krasnoludki” i P. Małgosi Sapińskiej  za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt. “Anioł” zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie ” Zuchy” i P. Marcie Maik za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. ” Anioł” zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Grupie ” Robaczki” i P. Marzenie Szymuś za otrzymane wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. ” Anioł” zorganizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej

rok szkolny 2015/2016

  • Grupie Minionków (5 l)  : Amelii J, Kubie W, Antoniemu T, Dawidowi L, Jakubowi H, Kacprowi M, Jakubowi K, Nikodemowi W za złote medale otrzymane podczas Olimpiady Sportowej Przedszkolaków organizowanej przez Szkołę w Piotrowicach
  • Grupie Minionków ( 5 l) za zajęcie II miejsca w konkursie plastycznym  ” Kolędnicy ” organizowanym przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej
  • Julii Dziwulskiej ( 5l) oraz Marysi Kowalczyk ( 6l ) za udział w VII Wojewódzkim Przeglądzie Poezji Dziecięcej ” Kto czyta ma piękne sny “
  • Wiktorii Krawczyk ( 5l)  za zajęcie II miejsca  swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie  Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater” ,organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Antosi Janczarek ( 5l)  za zajęcie III miejsca  w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater “, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Jagodzie Winiarskiej ( 4l) za zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater”, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Kacprowi Pydzie ( 4l) za zajęcie II miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater” , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Milence Oleszek ( 4l) za zajęcie III miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater” organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Agatce Baran (6l) za zajęcie I miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater “, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Radkowi Morkowi ( 6l) za zajęcie II miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater” , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Julii Beczek (6l) za zajęcie III miejsca w swojej kategorii wiekowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater” , zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Natalii Mendel (5l) za wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym ” Mój ulubiony bajkowy bohater ” , zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

rok szkolny 2014/2015

  • Antosi Grochowskiej ( 6-5 l) za zajęcie I miejsca w VI Międzyszkolnym Konkursie o Janie Pawle II w kategorii konkurs plastyczny , zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Sobieszczanach
  • Agnieszce Pietras ( 5 l “b”) za zajęcie I miejsca w konkursie plastycznym pt. “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych” w kategorii 5-6 latki, zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Ewelinie Bartoszcze ( 5 l “b”) za zajęcie III miejsca w konkursie plastycznym pt. “Jesień w różnych środowiskach przyrodniczych”  w kategorii 5-6 latki , zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Dużej
  • Aleksowi Cielma ( gr. 0) za wyróżnienie w eliminacjach  powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Zapobiegamy Pożarom” w I grupie wiekowej
  • Wiktorii Pastuszak ( 6-5 l) za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. ” Na wiosennej łące” , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • mgr Urszuli Michalewskiej za wybór do grona Kawalerów Orderu Uśmiechu
  • Julii Mazur ( 4 l) za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ” Mój ulubiony bajkowy bohater” kategoria wiekowa 4l,  organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Paulinie Jarczak ( 5 l “b”) za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ” Mój ulubiony bajkowy bohater” kategoria wiekowa 5 l , organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Agatce Figura ( 5-6 l) za zajęcie I miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym  pt. ” Mój ulubiony bajkowy bohater” kategoria wiekowa 6 l, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Antosi Grochowskiej ( 5-6 l) za zajęcie II miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ” Mój ulubiony bajkowy bohater” kategoria wiekowa 6 l, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej
  • Michałowi Kosidło ( 6 l) za zajęcie III miejsca w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. ” Mój ulubiony bajkowy bohater”  kategoria wiekowa 6 l, organizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej

 

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
marzec 2024
P W Ś C P S N
« lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału