Get Adobe Flash player

KARTA INFORMACYJNA

dotyczy bezpośredniego zbierania danych

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że :

1. Administratorem danych osobowych Pana/i dziecka jest Przedszkole w Niedrzwicy Dużej z siedzibą w ul. Lubelska 21, 24-220 Niedrzwica Duża, tel. 81 5175113, adres e-mail : przedszkole-nd@wp.pl

2. Inspektorem Ochrony Danych jest P. Ryszard Próchnicki.

3. Dane osobowe Pana/i dziecka będą przetwarzane na podstawie zgody – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

W każdej chwili przysługuje Panu/i prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych Pana/i dziecka. ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

4. Odbiorcami danych osobowych Pana/i dziecka będą odbiorcy – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

5. Dane osobowe Pan/i dziecka przechowywane będą przez okres – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

6. Posiada Pan/i prawo do : żądania od administratora  dostępu do danych osobowych Pana/i dziecka, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia zgody.

7. Przysługuje Panu/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

8. Posiadanie danych osobowych Pana/i dziecka jest wymogiem umownym lub warunkiem zawarcia umowy- zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej. Konsekwencją niepodania danych jest uniemożliwienie realizacji celu dla którego udzielana jest zgoda – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

9. Dane osobowe Pana/i dziecka nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowania decyzji ( w tym profilowaniu).

10. Dane osobowe Pana/i dziecka nie będą przekazane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej.

11. Rejestr Czynności Przetwarzania Danych obowiązujący w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej dostępny jest do wglądu w kancelarii Przedszkola w Niedrzwicy Dużej.

Potwierdzam zapoznanie się z powyższą informacją :

 

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
październik 2023
P W Ś C P S N
« wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
Nowe logo

Autor: R. Saba

logo
BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału