Get Adobe Flash player

KARTA INFORMACYJNA

dotyczy bezpośredniego zbierania danych

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że :

1. Administratorem danych osobowych Pana/i dziecka jest Przedszkole w Niedrzwicy Dużej z siedzibą w ul. Lubelska 21, 24-220 Niedrzwica Duża, tel. 81 5175113, adres e-mail : przedszkole-nd@wp.pl

2. Inspektorem Ochrony Danych jest P. Ryszard Próchnicki.

3. Dane osobowe Pana/i dziecka będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

4. Odbiorcami danych osobowych Pan/i dziecka będą odbiorcy – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

5. Dane osobowe Pana/i dziecka przechowywane będą przez okres – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

6. Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych Pana/i dziecka, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec sprostowania ( jeśli przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej Administratorowi art.6 ust.1 lit.e RODO).

7. Przysługuje Panu/i prawo wniesienia skargi do  organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

8. Podanie danych osobowych Pana/i dziecka jest wymogiem wynikającym z przepisów obowiązującego prawa (“wymóg ustawowy”)- zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej. Konsekwencją niepodania danych jest uniemożliwienie wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze lub uniemożliwienie wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej Administratorowi.

9. Dane osobowe Pana/i dziecka nie będą  poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji ( w tym profilowaniu).

10. Dane osobowe Pana/i dziecka nie będą przekazywane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej.

11. Rejestr Czynności Przetwarzania Danych obowiązujący w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej dostępny jest do wglądu w kancelarii  Przedszkola w Niedrzwicy Dużej.

Potwierdzam zapoznanie się z powyższą informacją :

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
marzec 2024
P W Ś C P S N
« lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału