Get Adobe Flash player

KARTA INFORMACYJNA

dotyczy bezpośredniego zbierania danych

Zgodnie  z art.13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych  w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informujemy, że :

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedszkole w Niedrzwicy Dużej z siedzibą ul. Lubelska 21, 24-220 Przedszkole w Niedrzwicy Dużej tel.81 5175-113, adres e-mail : przedszkole-nd@wp.pl

2. Inspektorem Ochrony Danych jest P. Ryszard Próchnicki.

3. Pana/i dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa –zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

4. Odbiorcami Pana/i danych osobowych będą odbiorcy – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

5. Pana/i dane osobowe będą przechowywane przez okres – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

6. Posiada Pan/i prawo do : żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania ( jeśli przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej Administratorowi – art. 6 ust.1 lit.e RODO)

7. Przysługuje Panu/i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

8. Podanie Pana/i danych osobowych jest wymogiem wynikającym z przepisów obowiązującego prawa (“wymóg ustawowy”) – zgodnie z Rejestrem Czynności Przetwarzania Danych obowiązującym w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej. Konsekwencją niepodania danych jest uniemożliwienie wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze lub uniemożliwienie wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi.

9. Pana/i dane osobowe nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji ( w tym profilowaniu).

10. Pana/i dane osobowe nie będą przekazane odbiorcy w państwie trzecim lub organizacji międzynarodowej.

11. Rejestr Czynności Przetwarzania Danych obowiązujący w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej dostępny jest do wglądu w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej.

Potwierdzam zapoznanie się z powyższą informacją.

………………………………………………………………………………..

(data i czytelny podpis)

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału