Get Adobe Flash player

Jest nam niezmiernie miło poinformować o ostatnich plastycznych sukcesach naszych przedszkolaków i uzyskanych przez nich lokatach w konkursach o randze gminnej i ogólnopolskiej.

Praca plastyczna ” Strażak Emil gasi pożar ” Michała Kwiatkowskiego z grupy 6l ” Żabki” uzyskała wyróżnienie na szczeblu powiatowym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 11 kwietnia w Komendzie Miejskiej PSP w Lublinie.

 

Magdalena Kulesza z grupy  6l “Tygrysy” zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Na wiosennej łące” w kategorii wiekowej 5-6 l. zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej. Jej praca uzyskała największe uznanie jury spośród 79 nadesłanych prac.

W  gminnym konkursie plastycznym “Mój ulubiony bajkowy bohater” zorganizowanym przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej nagrodzono i wyróżniono : Witolda Grzeszczuka z grupy “Biedronki” ( I miejsce w kat. wiekowej 3-4l), Zosię Pałkę z grupy “Tygrysy” ( I miejsce w kat. wiekowej 5-6l), Anię Maik z grupy “Żabki” ( II miejsce w kat.wiekowej 5-6l), Kaję Figiel z grupy ” Żabki” ( wyróżnienie).

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !

Comments are closed.

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
lipiec 2024
P W Ś C P S N
« cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału