Archive for 23 czerwca 2016

Przedszkola czas już minął nam…- takimi słowami piosenki dzieci z grupy "Sowy mądre głowy" w obecności P. dyrektor, rodziców, rodzeństwa oraz zaproszonych gości żegnały się z przedszkolem. Dla większości dzieci z grupy właśnie kończy się ich trzy lub czteroletni pobyt z przedszkolnych grupach i najmilszy chyba etap edukacji. Za spędzone chwile, dzieci, poprzez wypowiadane słowa wierszy oraz wyśpiewane piosenki, dziękowały sobie nawzajem za  bycie ze sobą, wspólną zabawę, zawiązane dziecięce przyjaźnie i sympatie.Dziękowały również paniom, które towarzyszyły im przez ich cały pobyt w przedszkolu, inspirowały do podejmowania nowych wyzwań, wspierały w rozwijaniu zainetresowań i uzdolnień oraz wszystkim pracownikom przedszkola za wszelką pomoc i opiekę. Z ust P. dyrektor wysłuchały również życzeń na dalszą drogę edukacji oraz tych na najbliższy i najmilszy czas wakacji. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książeczki. Rodzice zaangażowani w życie przedszkola z rąk P. dyrektor otrzymali natomiast pamiątkowe podziękowania.

Serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom oraz rodzicom za wspólnie spędzony czas przez te wszystkie lata przedszkola życząc jednocześnie samych sukcesów na dalszej drodze edukacji szkolnej

– wychowawczyni grupy Marzena Szymuś

czerwiec 2016