Get Adobe Flash player
Zabawa karnawałowa w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej odbędzie się dnia 25 stycznia 2019 r. w godz.9.00 - 12.00

Archive for Marzec 2018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnia 14 marca 2018 r. w naszym przedszkolu odbył się teatrzyk " O rybaku i złotej rybce" . Aktorzy Teatru Pierwszego Kontaktu z Lublina przedstawili sztukę o bardzo chciwej żonie rybaka, która była ciągle niezadowolona z tego, co posiadała i otrzymywała.W swojej chciwości pragnęła zostać nawet papieżem i Bogiem. Złowiona przez rybaka złota rybka spełniała jej życzenia, z którymi przychodził  rybak, ale jak się okazało nie każde z nich można spełnić. Była to bardzo pouczająca i ciekawa sztuka. Dzieci były również aktorami i pomagały w wielu scenach. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami , bowiem dostarczyli wszystkim wielu mocnych przeżyć.

 Bożena Pietrzak

 

Dnia 13 marca 2018 r. w Przedszkolu w Niedrzwicy Kościelnej odbyła się Olimpiada matematyczno- przyrodnicza dla dzieci 5-6 letnich. Zakres  zagadnień olimpiady opierał się na obowiązującej podstawie wychowania przedszkolnego. W olimpiadzie brały udział 4 grupy. Dzieci z naszego przedszkola reprezentowali : Zosia Wiechnik i Joanna Wróblewicz z grupy " Krasnoludki" oraz Tomek Kędziora i Mikołaj Madejczyk  z grupy " Tygryski". Nasze zerowiaki zajęły III miejsce uzyskując 32 punkty.

Serdecznie gratulujemy miejsca na podium i życzymy dalszych sukcesów!

- Małgorzata Sapińska, Bożena Krawczyk

 

Jesienią 2017 r. odbył się Ogólnopolski konkurs wiedzy pożarniczej. Był to konkurs plastyczny. Z naszego przedszkola wzięło w nim udział 8 dzieci z grupy " Krasnoludki". 07 marca 2018 r. otrzymaliśmy informację, że praca Dawida Dudy zajęła III miejsce w kategorii Przedszkola i przeszła do etapu na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy Dawidowi, życząc mu dalszych sukcesów w konkursie.

Gratulujemy również Joasi Wróblewicz , której praca konkursowa została wyróżniona.

- Małgorzata Sapińska

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Święto kobiet to dla wszystkich pprzedszkolaków ważne wydarzenie – dziewczynki oczekują na niespodzianki przygotowane przez kolegów z grupy, chłopcy natomiast głowią się, jaką niespodzianką zaskarbią sobie jeszcze większą sympatię swoich koleżanek. I oczywiście nie zawodzą ! Ósmego marca przedszkolne sale od samego ranka wypełniały życzenia, laurki, kwiaty,  śpiew i prezenty. Każda z grup indywidualnie zorganizowała z tej okazji również wspólną zabawę i poczęstunek. Dziewczynki nie zapomniały tego dnia o swoich kolegach – w podziękowaniu za niespodzianki nagradzały ich słodyczami, przytuleniami, tańcem i wspólną zabawą.

Dziękujemy rodzicom z " trójek grupowych" za pomoc w organizacji tego święta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W poniedziałek 05.03.2018 r. grupa "Pszczółki" wyruszyła do Bawialni Bambola, która rozpoczęła działalność w Niedrzwicy Dużej. Po przybyciu na miejsce dzieci i opiekunowie zostali serdecznie powitani przez P. Justynę i zaproszeni do  wspólnej zabawy. W tym " bajkowym" miejscu dzieci miały do dyspozycji m.in.: basen z piłeczkami, mini siłownię, pojazdy, warsztat, domek, kolejkę , kuchnię, która była oblegana przez dziewczynki, pianino i wiele innych atrakcyjnych zabawek. Zabawa przebiegała w bardzo wesołej atmosferze. "Pszczółki" miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo- ruchową oraz integrować się z rówieśnikami. Zadowolone, lekko zmęczone i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z nadzieją, że wkrótce ponownie odwiedzą to miejsce.

Dziękujemy P. Marysi za zaproszenie i możliwość tak wspaniale spędzonego czasu.

- P. Renata Żuber i trzylatki.

Marzec 2018
P W Ś C P S N
« lut   kwi »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż