W godzinach przedpołudniowych dnia 12 czerwca dwie grupy przedszkolne 5 – 6 latków pod opieką pań: Bożeny Krawczyk i Urszuli Michalewskiej gościły rodziców na Uroczystości Dnia Rodziny , w użyczonej na tę chwilę przez GOKSiR sali widowiskowej. Czas wzruszeń rozpoczął się już od momentu pierwszej pieśni " O Matce", podczas której na scenę weszły odświętnie ubrane przedszkolaki. Uroczystość rozpoczęła się od niespodzianki przygotowanej kilka dni wcześniej przez dzieci – projekcji filmowej, w której dzieci wypowiadały się za co kochają swoich rodziców. Następnie w koncercie słowno- muzycznym dzieci wyrażały swoje najpiękniejsze uczucia do swoich mam i tatusiów. Wzruszenia do łez były obustronne, gdyż ponownie do głębi zrozumieliśmy jak bardzo potrzebna jest w życiu każdego człowieka rodzina, która jest prawdziwym domem i miłością, radością istnienia i w której wszyscy możemy rosnąć i dojrzewać i stawać się szczęśliwsi. Dopełnieniem podziękowań były przygotowane przez dzieci upominki, wręczone podczas piosenki pt " Wspaniałych rodziców mam" . Dziękujemy sobie wzajemnie za ten  cudowny czas wzruszeń.

Urszula Michalewska i Bożena Krawczyk

« mar