07.06.2017 r. dzieci z grupy "Robaczki" gościły w przedszkolnych progach najukochańszych gości – swoje mamy i rodzeństwo. Okazją było połączenie dwóch uroczystości – Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Zgromadzeni goście wysłuchali koncertu, podczas którego dzieci poprzez piosenki składały życzenia i dziękowały mamom za Ich codzienny trud. Były tańce dla mamy oraz czas na wręczenie samodzielnie przygotowanych upominków i przytulenia. Całe spotkanie przeważała jednak wspólna zabawa. Dzieci z olbrzymim zaangażowaniem wcieliły się w role "małych nauczycieli" i "uczyły" gości wybranych zabaw ruchowych ze śpiewem , które towarzyszą im podczas pobytu w przedszkolu. Mamy i rodzeństwa bardzo chętnie włączyły się we wspólną zabawę. W ramach podziękowania- niespodzianki mamy przygotowały bardzo zdrowy i smaczny poczęstunek – wspólnie z dziećmi przygotowywały i degustowały owocowe szaszłyki. Popołudniowe spotkanie było niezwykle radosne ( i smaczne)  dla wszystkich.

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile !

– "Robaczki" z wychowawczynią

« mar