Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzień Dziecka to wyczekiwany dzień dla każdego przedszkolaka. W naszym przedszkolu obchodziliśmy to ważne święto najmłodszych przez dwa dni. Dnia 03 czerwca, dzieci  ze wszystkich grup, już od samego rana  otrzymywały życzenia i drobne upominki od swoich wychowawczyń, a następnie tuż po śniadaniu każdą z z grup odwiedziły dwa bardzo sympatyczne pluszaki – Minionek i Kot. To właśnie one wręczyły dzieciom słodkie prezenty przygotowane przez Radę Rodziców. Dzieci dziękowały za nie przytuleniami, piosenkami i wspólną zabawą  z gośćmi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejny dzień dzieci spędziły niezwykle aktywnie ruchowo. Wszystko to za sprawą atrakcji w postaci dwóch "dmuchańców" i "basenu" z piłeczkami. które od momentu pojawienia się na placu przedszkolnym budziły w dzieciach niezwykłe zaciekawienie i ekscytację. Jak się szybko okazało, mimo początkowych obaw, czy uda się wejść tak wysoko, a następnie samodzielnie zjechać  dzieci korzystały z nich do godzin popołudniowych, mimo towarzyszącego niektórym  zmęczenia.

Comments are closed.

Październik 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Archiwa
logo