Zabawa karnawałowa w Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej odbędzie się dnia 25 stycznia 2019 r. w godz.9.00 - 12.00

06 grudnia – magiczna data w kalendarzu i związane z nią WAŻNE WYDARZENIE na które czekają i Ci duzi i Ci trochę młodsi… Spotkanie z Mikołajem, do którego przedszkolaki przygotowywały się z dużym zaangażowaniem. Każda z grup przygotowała na miarę swoich możliwości wiekowych pisane i rysowane listy do Mikołaja, mające ułatwić Mu dobór właściwego prezentu dla każdego dziecka, dzieci wykonały szereg prac plastycznych przybliżających postać Mikołaja, przystrajały sale na jego wizytę, poznawały piosenki i uczyły się o nim wierszy. Starsze grupy poznały również historię  Św. Mikołaja. A w ten szczególny dzień z niecierpliwością i pewną obawą czekały na spotkanie z Nim. I oczywiście nikogo nie zawiódł – przyszedł w asyście Śnieżynek i Elfików, odwiedzając wszystkie przedszkolne grupy. Przedszkolaki zachwyciły się otrzymanymi przez Niego prezentami, wśród których znalazły się zabawki i słodycze, a w podziękowaniu śpiewały mu piosenki i częstowały gości ciasteczkami.

Serdecznie dziękujemy P. Annie Malarczyk i uczniom Szkoły Podstawowej za pomoc organizacyjną tego dnia oraz grupie rodziców zaangażowanych w przygotowanie paczek dla przedszkolaków .

Szczególne podziękowania kierujemy do P. Arkadiusza Sochy, który wykonał pamiątkowe zdjęcia indywidualne dzieci z Mikołajem.

Styczeń 2019
« gru