Archive for 21 września 2017

20 września jest najważniejszym dniem dla kazdego przedszkolaka. Tego dnia uchwałą sejmu RP z dnia 13 września 2013 r. obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze przedszkolaki dzięki inicjatywie wychowawczyń uroczyście obchodziły ten niezwykły dzień. W przystrojonych salach  dzieci wysłuchały specjalnie skierowanego do nich listu od Rzecznika Praw Dziecka P. Marka Michalaka, dzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi z codziennym pobytem w placówce i społeczności przedszkolnej. Nie zabrakło również życzeń od pań i pracowników przedszkola, śpiewu, tańca i … prezentów. Po wspólnej zabawie był czas na słodki lub owocowy poczęstunek. Wszystkie otrzymały również  ordery lub dyplomy "Super Przedszkolaka". W grupie "Krasnoludków" aby zdobyć taki dyplom dzieci musiały z uśmiechem na ustach zjeść kawałek cytryny (!).Oczywiście wszystkie zdały ten "kwaśny" egzamin. Poszczególne grupy odwiedziły również sympatyczne, pluszowe zwierzaki do których można się było przytulać bez końca – Super Łoś i Milusiński Kot.

Tego dnia wydarzyło się wszystko to, co dla każdego przedszkolaka najważniejsze – zabawa, uśmiech, niespodzianki…To właśnie takie chwile sprawiają, że dla każdego dziecka " Przedszkole, przedszkole to ulubione miejsce moje".

Wszystkim przedszkolakom życzymy na każdy następny dzień wspólnych spotkań samych radosnych, szczęśliwych chwil

– dyrektor, nauczyciele, pozostali pracownicy przedszkola

wrzesień 2017
« lip   paź »