Get Adobe Flash player

Archive for luty 2024

28 lutego w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czółnach odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski. Z naszego przedszkola udział w konkursie wzięli: Zofia Majewska – z grupy „Biedronek”, Maja Figiel z grupy” Krasnoludki”, Nikodem Szynkaruk – z grupy „Delfinki”,  Marcelina Sieczka – z grupy „Słoneczka”, Wiktoria Rosińska – z grupy „Motylki”, Zuzanna Tyburek – z grupy „Żabki”.

Gratulujemy dobrej pamięci, dykcji i życzymy dalszych sukcesów.

22 lutego grupa „Krasnoludki” odwiedziła pobliską restaurację, gdzie dzieci uczestniczyły w warsztatach z robienia PIZZY. To były jak dotąd najsmaczniejsze warsztaty. Dzieciaki najpierw – z pomocą rozciągały przygotowane wcześniej placki, smarowały je sosem, układały i posypywały ulubione składniki. Następnie Pan Jakub wypiekał nasze pizze w specjalnym piecu, a po kilku minutach  mogliśmy już zasiąść przy stolikach, aby spałaszować pysznie wyglądające pizze, popijając je sokiem.

Dziękujemy restauracji SZKATUŁA, za możliwość skorzystania z oferty warsztatów.

Dziękujemy naszym Rodzicom  – Pani Agnieszce, Pani Izie oraz Panu Bartkowi za pomoc podczas naszej wyprawy. (M. Sapińska)

21 lutego nasze przedszkolaki wzięły udział w XIII edycji Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Zielona Nutka” w GOKSiR w Niedrzwicy Dużej. Grupy przedszkolne z radością i niewielką tremą prezentowały swoje umiejętności wokalne na scenie. Występom towarzyszyła oprawa muzyczna, ruchowa oraz wizualna, w postaci różnorakich kolorowych strojów,  które na ten dzień przygotowały wychowawczynie wraz z ogromną pomocą rodziców. Wszyscy nagradzani byli oklaskami, dyplomami dla grup oraz cukierkami. Przedszkolakom wielką frajdę sprawiła możliwość obserwowania i oklaskiwania rówieśników, śpiewania z innymi znanych wszystkim piosenek. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Walentynki – święto wszystkich zakochanych! Tak też było i w grupie “Krasnoludki’ 14 lutego. Dzieciaki w dniu dzisiejszym były dla siebie miłe i uprzejme. Franio obdarował wszystkie dziewczynki, bez wyjątku swoją sympatią, którą wyraził wręczając kwiaty. 

Były słodycze, lurki, balony. Wszyscy chcielibyśmy, aby taki dzień jak 14 luty był każdego dnia w roku.  (M. Sapińska)

e-dziennik Vulcan
Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
luty 2024
P W Ś C P S N
« sty   mar »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Archiwa
Logo

Autor: R. Saba

BIP
Rządowy Program

Przekaż KRS: 0000270261

Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału