Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogłoszony przez realizatorów projektu konkurs plastyczny „Nauczyliśmy się razem” stanowił ważny element podsumowujący realizowane przez 6 miesięcy działania. Dzięki niemu uczestnicy mogli przypomnieć sobie wybrane działania, kolejny raz rodzinnie spędzić czas wykonując  konkursową pracę, wykazując się pomysłowością i niewątpliwymi umiejętnościami. Na to liczyliśmy – i tak się też stało!

Rodzice i dzieci nie zawiedli nas- otrzymaliśmy tak różnorodne prace, że postanowiliśmy rozszerzyć nasze kryteria oceny i  wyróżnić (a jednocześnie nagrodzić) wszystkich uczestników konkursu.

Wśród prac znalazły się:  muffinka z masy solnej ( wyk. W. Wolski z mamą), talerz pełen wiosennych kanapek  ( wyk. W. Nowakowska z rodzicami i siostrą), książeczka-album „ Dziecięcy świat Nikoli” (wyk. N. Bartoszcze z mamą), rysunek „Świat Franka” ( wyk. F. Mazurek), rysunek „Warsztaty ikebany” ( wyk. J. Wertel), rysunek „ Mama i ja” (wyk. M. Szadura), wiersze autorstwa p. M. Zięba, plakaty wybranych działań w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 4-latków- p. J. Kulesza, J. Reut, I.Łata, K. Birskiej , M. Hawrył z Michałem i Wiktorią.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  podziękowania oraz nagrody rzeczowe.

Pozostali uczestnicy projektu mieli okazję obejrzenia tych prac podczas Pikniku Rodzinnego na zorganizowanym specjalnie stanowisku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność i  zaangażowanie w to działanie.(autor:M.Szymuś)

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż