Archive for 14 czerwca 2014

04.06.2014r grupy Oa oraz 5 latki razem z p. M. Sapińską i M. Hawrył oraz chętnymi rodzicami pojechały na wycieczkę autokarową do "Małego ZOO" w Wojciechowie. Dwa tygodnie wcześniej taką samą wycieczkę zorganizowano dla grup 5 i 6 latków p. B.Krawczyk oraz U. Michalewskiej. Mała miejscowość- wielkie odkrycie : Zoo z prawdziwymi zwierzętami. Największe osły na świecie, jeden  z 70 białych lwów, wielbłądy, pawie… Dzieci zachwyciły się małpkami, lwicą Ellą. Na zakończenie zwiedzania Zoo dzieci mogły pobawić się na olbrzymim placu zabaw oraz poczuć się jak na pikniku przy biesiadnych stołach. Wszyscy uczestnicy wycieczki jednogłośnie stwierdzili, że była ona bardzo udana.

Małgorzata Sapińska

Tegoroczna edycja konkursu plastycznego pt. " Mój ulubiony  bajkowy bohater " , organizowanego przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej, bardzo ucieszyła dzieci z naszego przedszkola. Z zapałem, pod kierunkiem pań: B. Krawczyk, U. Michalewskiej, M. Sapińskiej oraz M. Szymuś przystąpiliśmy do rysowania naszych ulubionych postaci z bajek. Na rysunkach pojawiły się księżniczki, królewny, czarodziejskie motyle, krecik… Prace konkursowe wykonali: A. Bochen, P. Jarczak, A. Juszka (3 latki), O. Taramas, W. Murlak, P. Chamera (4 latki), O. Wójcik (5 latki), K. Duda, A. Ruszała (5-6 latki), L. Jochymek, J. Janic, J. Oleszek (6 latki). 06.06.2014r w Przedszkolu w Niedrzwicy Kościelnej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów za wykonane prace, w różnych kategoriach wiekowych. I tak z naszego przedszkola wśród 3 latków I miejsce zajęła Amelka Juszka, Amelkę Bochen oraz Paulinkę Jarczak nagrodzono dyplomami. W kategorii dzieci 4 letnich dyplom otrzymała Weronika Murlak. W kategorii dzieci 5 letnich dyplom otrzymała Olga Wójcik. Wśród 6 latków I miejsce zajęła Amelia Ruszała, II miejsce Justyna Janic, III miejsce Kinga Duda, wyróżnienie Jagoda Oleszek,  dyplom otrzymała Lena Jochymek. Wręczone nagrody niezwykle ucieszyły uczestników konkursu. Niewątpliwie pomogą im dalej rozwijać talent plastyczny. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy.

czerwiec 2014
« maj   wrz »