W naszym przedszkolu 25 października dzieci z najmłodszych grup Delfinki  i Krasnoludki  uczestniczyły w bardzo ważnym dla nich wydarzeniu – Pasowaniu na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od powitania zebranych gości. Następnie maluszki wystąpiły w części artystycznej , w której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Mali artyści z przejęciem i entuzjazmem śpiewali przed publicznością. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po  części artystycznej dzieci złożyły obietnicę, że będą prawdziwymi, dzielnymi przedszkolakami. Następnie Pani Dyrektor , kładąc na ramieniu każdego dziecka  „czarodziejską kredkę” dokonała uroczystego pasowania na  przedszkolaka. Koniec uroczystości obfitował w niespodzianki . Delfinki i Krasnoludki otrzymały od najstarszych grup przedszkolnych – Kociaków i Biedronek –własnoręcznie upieczone ciasteczka i książki z bajkami. Przedszkolaki dostały także prezenty od firmy ALFA-BET  i firmy BRUKDOM  : zabawki i kamizelki odblaskowe.

Za wszystkie upominki składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy również rodzicom z Trójek : Pani Izabeli Paluch , Pani Agnieszce Masierak – grupa Krasnoludki oraz Pani Paulinie Trepiak , Pani Aleksandrze Kozak ,Pani Magdalenie Pastuszak- grupa Delfinki za okazaną pomoc i wsparcie w przygotowaniu uroczystości.

Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów , nowych przyjaciół  i  samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

–  Małgorzata Sapińska, Justyna Stępień

maj 2024