Udział w konkursach przeznaczonych dla przedszkolaków jest  bardzo ważnym elementem działalności  naszego przedszkola. Od wielu lat włączamy się w konkursy ogłaszane przez placówki oświatowe z terenu naszej gminy, jak i te o randze wojewódzkiej, czy ogólnopolskiej. I bardzo często osiągamy w nich naprawdę wysokie wyniki.

Z  nieukrywaną dumą   informujemy o sukcesach naszych przedszkolaków w kilku ostatnich.

Dnia 25 kwietnia 2023 r. w  Ośrodku  Szkolno- Wychowawczym w Załuczu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Koła Przyrodniczego “Wiosenna Konwalia” pt. “Leśniczówka” pod patronatem Nadleśnictwa Świdnik. W kategorii przedszkola I miejsce uzyskał Michał Kwiatkowski ( grupa Żabki) a III miejsce Hania Urban ( grupa Żabki). 05 maja 2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie 2 konkursów plastycznych zorganizowanych przez Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej. W pierwszym z nich –  I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony bajkowy bohater” I miejsce w kat. 5-6 l zajęła Magdalena Kulesza z grupy „Tygrysy” z pracą „ Czerwony Kapturek”. 10 maja 2023 r. w III powiatowym konkursie  recytatorskim dla dzieci przedszkolnych „Dziecięce poezje” zorganizowanym przez Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czółnach I miejsce w kat. 3l  zajął  Nikodem Szynkaruk z grupy „Delfinki” z wierszem „ Paweł i Gaweł” a III miejsce w kat. 6l. zajęła Aleksandra Bednarz z grupy „Biedronki” prezentując wiersz „Kwoka”.

Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym przedszkolakom gratulujemy !

maj 2024
« kw.