21 czerwca 2017 roku dzieci z grup młodszych naszego przedszkola równocześnie witały rozpoczynające się lato oraz oficjalnie i uroczyście w obecności rodziców, starszego rodzeństwa czy też babć żegnały przedszkole po dziesięciu miesiącach wytężonej, ale jakże efektywnej pracy i nauki. Grupy " Robaczków" z p. Marzeną Szymuś oraz " Motylki" z p. Katarzyną Piątkowską rozpoczęły ten niezwykle uroczysty dzień w życiu przedszkola, a nieco póżniej  uroczyste spotkanie miały grupy " Krasnoludki" z p. Małgosią Sapińską oraz " Misie" z p. Bożeną Pietrzak. Po złożeniu podziękowań za rok przedszkolny zarówno dzieciom, jak i rodzicom, wakacyjnych życzeń, wręczeniu imiennych podziękowań dla szczególnie zaangażowanych w życie przedszkola rodziców przez dyrektor przedszkola P.  Zofię Gąskę, dzieci zaprezentowały zebranym gościom specjalnie przygotowane na tą okoliczność wiersze, piosenki oraz tańce, będące podsumowaniem czasu spędzonego w przedszkolu.Nagrodzeni brawami  mali artyści, już w swoich salach otrzymali pamiątkowe dyplomiki oraz upominki- niespodzianki od wychowawczyń. Był to również czas na rozmowy indywidualne  z dziećmi i rodzicami oraz słodki poczęstunek .

Dziękujemy za wspólny rok pracy, życząc dzieciom i rodzicom radosnych, bezpiecznych wakacji

– P. Marzenka, P. Kasia, P. Małgosia, P. Bożenka, P. Magda oraz P. Renata

« mar