Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

06 maja 2019 r. dzieci pięcioletnie – "Robaczki" i " Motylki" uczestniczyły w spotkaniu z pracownikami Biblioteki Gminnej w Niedrzwicy Dużej. Zaplanowana piesza wycieczka wpisała się na przypadające w maju dni poświęcone książkom i osobom zwiążanym z szeroko pojętym czytelnictwem – "Dzień Kultury, Oświaty, Książki i Prasy" oraz "Dzień Bibliotekarza i Bibliotek".  Podczas spotkania dzieci miały okazję poznać budynek biblioteki, jak również wzbogacić swoją wiedzę na tematy związane z czytelnictwem, pozyskiwaniem książek przez wypożyczanie ich z biblioteki,poznać zasady obowiązujące w bibliotece, utrwalały zasady kultury użytkowania książek i czasopism.Podczas spotkania dzieci miały również okazję do poznania bogatego zbioru bibliotecznego, obejrzenia interesujących je książek oraz do indywidualnych kontaktów z pracownikami biblioteki, do których  dzieci miały mnóstwo pytań.Na wszystkie interesujące je tematy uzyskały wyczerpujące odpowiedzi.Każde z dzieci otrzymało również zakładkę do książki jako nagrodę za spotkanie.

Serdecznie dziękujemy Dyrektor Biblioteki P. Cecylii Słotwińskiej oraz P. Marzenie Borydze za niezwykle ciepłe przyjęcie nas w bibliotece i wspólnie spędzone chwile.

- pięciolatki z wychowawczyniami P. Marzeną Szymuś i P. Magdą Hawrył

 

Comments are closed.

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż