Archive for 7 kwietnia 2022

W dniu 06.04.2022 roku w naszym przedszkolu odbył się X przegląd czytelniczy pt. ‘ Znamy te bajki i baśnie”. Każdą grupę przedszkolną reprezentowało po dwoje dzieci wytypowanych przez wychowawczynie.
Przegląd wiedzy czytelniczej polegał na odpowiedziach dzieci na zadane pytania, dokończenie zdania, przyporządkowanie rekwizytów do odpowiednich bajek. Dzieci wykazały się olbrzymią wiedzą na temat bajek i baśni. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz książeczkę. Wszyscy uczestnicy przeglądu byli doskonale przygotowani. Gratulujemy wszystkim, dziękujemy za przygotowanie dzieci wychowawczyniom oraz rodzicom.
Serdecznie dziękujemy członkom jury, którzy zechcieli wziąć udział w naszym przeglądzie P. Dyrektor Zofii- Barbarze Gąska oraz P. Małgorzacie Madej.

Organizatorki Małgorzata Sapińska. Renata Żuber

3 kwietnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. “Wielkanocny stroik” – praca grupowa organizowanego przez GOKSiR w Niedrzwicy Dużej. Grupa “Kociaków” zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy!

W ramach współpracy grup przedszkolnych “Biedronek” i  “Kociaków” z Przedszkolem nr 37 w Lublinie,  nasze pięciolatki zostały zaproszone do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym: „Ulubiona postać z bajki – kukiełka z łyżki drewnianej”. Piękne i barwne kukiełki: “Czerwony Kapturek” Aleksandry B. oraz “Calineczka” Aleksandry M. zostały narodzone wyróżnieniami. Serdecznie gratulujemy!

kwiecień 2022
« mar   maj »