Z radością i nieukrywaną dumą informujemy o wynikach konkursu plastycznego ” Radośnie i bezpiecznie z rodziną”. Konkurs zorganizowany został przez Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niedrzwicy Dużej wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej/ Zespołem Interdyscyplinarnym. Jego celem było wzmacnianie więzi rodzinnych, uświadamianie dzieciom i młodzieży występujących zagrożeń z tytułu uzależnień i przemocy w rodzinie oraz promocja zdrowych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.W kategorii przedszkola I miejsce uzyskała Ania Maik z grupy ” Żabki”,  II miejsce – Wiktoria Grudzińska z grupy “Krasnoludki”, III miejsce- Nina Syroka z grupy “Biedronki”. Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięskie prace znalazły się w przygotowanym kalendarzu na rok 2022. Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY !

Ania Maik  I miejsce

Wiktoria Grudzińska II miejsce