Get Adobe Flash player

Z radością i nieukrywaną dumą informujemy o wynikach konkursu plastycznego ” Radośnie i bezpiecznie z rodziną”. Konkurs zorganizowany został przez Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niedrzwicy Dużej wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej/ Zespołem Interdyscyplinarnym. Jego celem było wzmacnianie więzi rodzinnych, uświadamianie dzieciom i młodzieży występujących zagrożeń z tytułu uzależnień i przemocy w rodzinie oraz promocja zdrowych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.W kategorii przedszkola I miejsce uzyskała Ania Maik z grupy ” Żabki”,  II miejsce – Wiktoria Grudzińska z grupy “Krasnoludki”, III miejsce- Nina Syroka z grupy “Biedronki”. Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięskie prace znalazły się w przygotowanym kalendarzu na rok 2022. Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY !

Ania Maik  I miejsce

 

                                          

Wiktoria Grudzińska II miejsce

 

Nina Syroka III miejsce

Comments are closed.

Ochrona przed koronawirusem
Jak się uchronić przed koronawirusem?
styczeń 2023
P W Ś C P S N
« gru    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwa
logo
BIP
Rządowy Program

Pomóż
Podziękowanie Bractwa Miłosierdzia

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP

Dyplom
Certyfikat udziału