30 września, jak co roku obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Jest to wyjątkowy dzień, dla wszystkich przedszkolaków – dziewczynek i chłopców. W większości grup dziewczynki przynoszą tego dnia słodkie ciasteczka, by uświetnić uroczyste obchody czymś smacznym. W tym roku dziewczynki z grupy „Tygrysów” upiekły razem ze swoją wychowawczynią pachnące ciasteczka posypane cukrem pudrem, które odświętnie opakowały i wręczyły swoim kolegom, natomiast grupa „Krasnoludków” wykonała sałatkę warzywną i pyszne szaszłyki owocowe. W grupie „Motyli” odbyło się dodatkowo uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Nie zabrakło oczywiście na każdej z grup życzeń, gromkiego „Sto lat”, prezentów oraz wspólnych zabaw przy muzyce. Szczęście na twarzach chłopców było zarażające, a więc wszystkie przedszkolaki miały uśmiechnięte twarze. Chłopcy na pewno nie zapomną o wspaniałym zachowaniu koleżanek i odwdzięczą się im w kwietniu.

Wszystkie kobietki – te małe i duże, życzą chłopakom uśmiechu na co dzień, zdrowia i spełnienia chłopięcych marzeń.

« mar