Get Adobe Flash player

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

26 stycznia 2019 r., dzień po przedszkolnym balu karnawałowym dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Małej Gali Tańca – imprezie zorganizowanej przez Gminę Niedrzwica Duża, GOKSiR , Studio Tańca Balans, Szkołę Podstawową w Niedrzwicy Dużej oraz Zespół AKSUS. W sobotni poranek w obecności organizatorów imprezy – prowadzącej , instruktorki tańca P. Dominiki Dul, wójta gminy P. Ryszarda Golca, dyrektor GOKSiR P. Izabeli Mazurek, rodzice, dziadkowie, zaproszeni goście zgromadzili się w sali gimnastycznej szkoły, gdzie nastąpiła, przez  uroczyste wejście z wychowawczyniami , prezentacja każdej grupy przedszkolnej . Przedszkolaki, jak na prawdziwych tancerzy przystało, przystąpiły do profesjonalnie poprowadzonej przez P. Pawła Borówkę – instruktora tańca, rozgrzewki, a następnie każda z grup przedszkolnych zaprezentowała ćwiczone z P. Dominiką w ramach comiesięcznych zajęć tanecznych z dziećmi układy taneczne do takich utworów muzycznych, jak m.in. " Oreo", "Waka-waka", "Tańcz – tańcz". Dzieci zaprezentowały również zgromadzonej widowni sambę i czaczę.Taniec sprawiał im wiele radości. Niespodzianką dla wszystkich zgromadzonych był występ tancerzy ze Szkoły Tańca "Pasja" – Julii Szafraniec i Maksymiliana Nowińskiego, którzy zatańczyli walca angielskiego, walca wiedeńskiego, jive oraz ogniste pasodoble. Na zakończenie imprezy oprócz gromkich braw nasze przedszkolaki otrzymały od organizatorów indywidualne złote medale.

Gratulujemy pomysłodawcom i organizatorom tej wspaniałej imprezy tanecznej. Naszym przedszkolakom gratulujemy umiejętności, jakie zaprezentowały. Byłyśmy z was naprawdę dumne !

- wychowawczynie : P. Małgosia, P. Justyna, P. Renata, P. Magda, P. Marzena

Comments are closed.

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archiwa
logo
BIP
Pomóż